Ana Sayfam Yap
Sık Kullanılanlara Ekle
Sakarya'nın Altın Kaplama Otomobili
X3 Reklam, 2012 model otomobili Türkiye’de ilk kez uygulanan özel bir sistemle altın alaşımlı folyo ile kaplayarak internete satış ilanı verdi. Yollarda altın rengi parlaklığında gezen otomobil görenler bir daha bakıyor.

Hüseyin ve Hasan Kara kardeşler yaklaşık 7 bin Euro’ya malolan bir sistemle son model otomobillerini altın alaşımlı folyo ile kaplayarak internete satış ilanı verdi. Kendilerine ait son model otomobili Türkiye’de ilk kez uygulanan bir sistemle kaplayan reklamcı kardeşler; kaplama malzemesi olarak içinde altın alaşımı bulunan bir folyo tercih etti. Yaklaşık 10 günlük bir çalışmanın ardından ortaya çıkan altın kaplama otomobil görenlerin büyük beğenisini toplarken, sahipleri de otomobili internet üzerinden satışa çıkardı.

Hüseyin Kara, bu sistemin yurt dışında yapıldığını ancak Türkiye’de olmadığını fark ettikten sonra otomobillerini altın alaşım ile kaplamaya karar verdiklerini söyledi. Yaklaşık 10 günlük bir çalışmanın ardından ortaya çıkan otomobili internet üzerinden 80 bin TL’ye satışa çıkardıklarını söyleyen Kara, istenen her türlü araca bu sistemi uygulayabileceklerini ifade etti.

Hasan Kara ise insanların otomobillerine büyük merakla baktıklarını belirterek şöyle konuştu: "İnsanlar yanımıza gelerek bunu altın suyuna mı bandırdılar diye soruyor. Trafikte yanımıza yaklaşan son model lüks araçlar bile uzun süre otomobile bakıyor. Otomobilleri ile dikkat çekmek isteyenler için gerçekten de çok güzel bir uygulama. Otomobilin ebadına göre değişen fiyatlar 5-10 bin Euro arasında."

Eklenme Tarihi: 07/07/2012
 
:: Diğer Haberler + tüm haberleri gör
 
- Sakarya'nın Altın Arabası Nasıl Yapıldı?
07/07/2012
   
 
 
  ADRES: Dilmen Mah. Akşemseddin Cad. No : 43 Erenler/SAKARYA
TEL: 0 264 7771778
GSM: 0 532 4781555
E-POSTA: bilgi@x3reklam.com